יצירת קשר

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר לכל שאלה

הזמן הממוצע למענה מצידי הוא כ-2 ימי עסקים

לשליחת הודעה

שאלות ותשובות

למען מענה מהיר ואיכותי ריכזתי רשימת שאלות ותשובות לנושאים מסויימים

?האם תוכל להבטיח לי הצלחה בתחום

גם שאלה שנשאלת הרבה. וכבר עכשיו אמליץ לך להתרחק מכאלו שמבטיחים זאת כמו מאש!

למה? כי חשוב לדעת שההצלחה בתחום תלויה אך ורק בסוחר. ושהעסק הזה יניב רווחים רק במקרה ואכן תשקיעו. מה שאוכל להעניק לכם זה את סרגל הכלים להצלחה, כלומר אתן לכם את כל הכלים הדרושים ליצירת הכנסה באיביי. אבל זה שהכלים שם לא אומר שהם יעשו את העבודה במקומכם, וההצלחה שלכם בסופו של דבר תהיה תלויה רק בכם!

מה מונע מרוב האנשים להצליח באיביי

ריכזתי עבורכם את שתי הסיבות המרכזיות לכך שרוב האנשים לא מצליחים בתחום:

1. חוסר תיאום ציפיות טוטאלי – ובזה אפשר להאשים הרבה בעלי מקצוע שמעניקים הדרכות ומסלולים ללימדת התחום, מבלי להכין את התלמידים לעבודה הקשה שתדרש מהם. חשוב לדעת שלא מדובר במכרה זהב, וכי אי אפשר לצפות לרווחים אמיתיים בחודשים הראשונים. כדי להבין טוב יותר איך נראה סדר היום של דרופר באיביי, אמליץ להיכנס לסרטון הבא.

2.  עבודה לא נכונה / חוסר שליטה בזירה – רוב האנשים שנכנסים לתחום נכנסים ללא הכוונה נכונה, תוך כדי אמונה שלא מדובר בעבודה קשה ושהם ילמדו “על הדרך” מה שכמובן מוביל אותם להתמהמה ולא להגיע להצלחה אמיתית, או למצב שאיביי סוגרים להם את החשבון עקב טעויות שנעשות לאורך הדרך.

? כיצד תמליץ להתחיל

אפשר להתחיל מהחומרים החינמיים שאני מעלה לאתר מהקישור הבא!

כמו כן, אמליץ להתעדכן מול ערוץ היוטיוב שלי לקבלת התראות על סרטוני הדרכה חינמים שאני מוציא מפעם לפעם.

אבל במקרה ותרצה לקחת צעד אמיתי קדימה, וללמוד איך להפוך לסוחר איביי מצליח בצורה הכי מקצועית שיש, אמליץ לבדוק את מסלול ההדרכה המיוחד שלי מכאן!

? האם כל אחד יכול להצליח באיביי

ממש אבל ממש לא!

כדי להצליח באיביי צריך לדעת לעבוד קשה, בנוסף ליכולת ניהול עצמי שפשוט חייבת להיות. בלעדיה סביר מאוד להניח שתתחילו לחפף ולהתנהל בצורה שגוייה עקב העובדה הפשוטה שאין לכם בוס, או אחד שידרבן אתכם להמשיך מלבד עצמכם! רבים נוטים להסתכל על התחום מהצד ולומר שכל אחד יכול לעשות את זה, אבל כשניכנס פנימה נבין שיש המון עבודה, וצריך לשמור על סדר יום קבוע כדי להצליח באמת.

אם אתה אכן מצליח באיביי, למה לך ללמד אחרים ובעצם להגדיל את התחרות

שאלה שנשאלת כל הזמן, ובצדק. אבל התשובה עליה היא מאוד פשוטה, ולצערי רוב האנשים היום מסתירים אותה כי היא לא משרתת את האינטרסים האישיים שלהם. 

באיביי יש פוטנציאל אדיר, ואני היום מייצר מהחנויות שלי הכנסה שרחוקה מלאכזב, אבל גם בהוראה. האמת היא שבהוראה ההכנסה הרבה יותר פאסיבית, במיוחד שחלק מהמסלולי לימוד שלך הם אינטרטים ובעצם מוכנים מראש.

אבל חשוב לי להדגיש דבר אחר מאוד חשוב! לא כמו הרבה מנטורים ומרצים, אני מעולם לא הפסקתי לסחור באיביי. הזירה פשוט מהממת בעיניי. 

כמו כן, חשוב להדגיש שכרגע באיביי מעל מיליארד מוצרים פעילים, ובזירה כמה מאות אלפי סוחרים. רק בארץ יש למעלה מ-30 אלף סוחרים פעילים. ובעצם מה שאני מנסה לומר פה זה שלא אני ולא אף אחד מהאנשים שאלמד כנראה ישנו משהו בזירה, כי עם קהל לקוחות של מעל 500 מיליון איש, יש מקום לכולם!

? מה צריך כדי להצליח בעסק הזה

כדי להצליח בשיטת הדרופשיפינג לא צריך הרבה, כי בעצם נקנה את המוצרים רק לאחר שנקבל עליהם תשלום מהלקוח, מה שאומר שהון ראשוני לא נצטרך. מה שכן, חשוב מאוד שלכל אדם שמתכנן לסחור בזירה הזאת תהיה לפחות רמה בסיסית באנגלית ובמחשבים. מן הסתם כל הלקוחות שנשרת יכתבו לנו בשפה האנגלית, ואת כל העבודה נעשה דרך המחשב, אז הכישורים האלו אכן חשובים.