דניאל גרינבום

סוחר מנוסה באיביי מזה שבע שנים

מלווה אנשים להצלחה

בתחום המסחר האלקטרוני

? העסק לא זז

זה יותר שכיח ממה שאתם כנראה חושבים, ולזה פתרונות יחסית פשוטים,  כנראה שכל מה שאתם צריכים זו הכוונה נכונה ואני מזמין אתכם להשאיר לי הודעה באתר עם הרקע שלכם בתחום ועם המצב הנוכחי של החנות ואשתדל למצוא לכם את התכנית האידיאלית!

? חדשים באיביי

אז קודם כל ברוכים הבאים! ללא ספק עשיתם צעד מאוד חכם, וחשוב שתדעו שהעולם היום מתקדם לעבר כיוון המכירות האינטרנטיות, וזה לא משהו שהולך להשתנות בקרוב. במקרה ותרצו לקחת את העסק שלכם כמה צעדים קדימה, ולהיכנס לתחום בביטחון שיא, אציע להשאיר לי הודעה באתר כדי שנוכל למצוא לכם את המסלול האידיאלי!

הצבת מטרות לעסק

מי שמכיר אותי כבר יודע שאחד מהדברים שאני הכי מתמקד עליהם טרם כל הדרכה שאני לוקח זה בניית תיאום ציפיות ברור לגבי המטרות מהעסק הזה. נושא שלצערי הרבה מאוד אנשים משמיטים כי לרוב זה לא משרת את האינטרסים האישיים שלהם. כדי להבין מעט יותר על מה העסק הזה מצריך, ולאיזה סכומי כסף ניתן לצפות אשמח לכוון אתכם לוובינר שצירפתי בעמוד דף הבית שלנו.

תמיכה ועזרה בתהליך

כל תלמיד שלי מקבל את פרטי הוואטצאפ והפייסבוק שלי להתכתבות נוספת לאחר הסשן בה אעזור ואסייע בשאלות השונות שיצוצו לאחר הסשן.

i

!ידע זה כוח

אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר ללמה רוב האנשים בתחום הזה לא מצליחים זה בגלל שהם לא עובדים נכון, ונעזרים בשיטות ובטיפים שמתפרסמים ברשת ללא כל פלטור, שכמובן מחסירים פרטי מידע חיוניים מאוד, ולפעמים אף מכלילים מידע מטעה שיותר מאוחר גורם לסגירת חשבונות ולירידה משמעותית בכמות החשיפה שתינתן לחשבונות המוכר של אותם מוכרים מתחילים!

תכנית עבודה מסודרת

בניית תכנית עבודה מותאמת אישית בה אתן לכם צעדים ברורים לגבי המשך עבודה נכונה. עם תכנית כזאת המרחק שלכם מההצלחה מעולם לא היה קצר כל כך!

איך אדע שאתה לא עוד סתם “מנטור” ?

לצערי אין לי דרך קלה להוכיח את זה בפנייך, אבל כמובן שלא אכריח אף אחד לקחת את שירותיי. מה שכן, אומר מספר דברים. לעומת הרבה “מנטורים” אחרים בתחום, אני סוחר פעיל כבר 7 שנים רצופות (לא בדומה לרוב המנטורים שבקושי שלוש שנים בתחום). כמו כן, אם תבדקו טוב טוב אתם תראו שהיום רוב המנטורים כבר ממזמן לא סוחרים באיביי בעצמם, ושהידע שלהם מאוד מוגבל או כבר אפילו לא עדכני. מבלי לנקוט בשמות כבר אומר שלי היום בנוסף לקורסים ומסלולי הליווי שאני מציע מעל 5 חנויות איביי פעילות אליהם אני מתחבר מדי יום, וככה בעצם גם נשאר בעניינים. ואם הייתי צריך לבחור סיבה אחת אחרונה שהופכת אותי לשונה מאנשי מקצוע אחרים הייתי חייב לומר שזאת רמת ההשקעה שלי בקהילה הישראלית, שזה אומר טיפים שבועיים שאני מעלה בקבוצות הפייסבוק, עשרות סרטוני הדרכה, מעל שני ספרי הדרכה שלמים בנושא המסחר האלקטרוני, ומספר מאמרים כתובים בנושאים מעניינים (אגב רוב המידע הזה כבר זמין לצפייה בעמוד “חומרי לימוד חינמים” באתר) ובמקרה ופספסת זאת, אמליץ להתחיל משם!

למה שאצטרך את שירותייך ?

לא אמרתי שאתם צריכים. אבל אם הגעת לכאן סימן שכן מפריע לך משהו. יכול להיות שהעסק לא זז כמו שקיווית שיזוז, או שהכניסה לכל העולם הזה שנקרא דרופשיפינג באיביי קצת יותר מאתגר ממה שהיה נדמה בהתחלה. יכולות להיות המון סיבות ללמה איש מקצוע יכול לסייע. בכל מקרה אני כבר עכשיו אגיד שיכול מאוד להיות שתצליחו להסתדר גם בלעדיי! אבל אוסיף ואגיד שזה מאוד מאוד אינדבידואלי, ולא כל אחד יכול ללמד את עצמו, מה גם שלא לכולם הזמן והסבלנות לחפור באתרי האינטרנט השונים וללקט מידע מכל מאמר וסרטון אליו יחשף. כמו כן צריך לזכור שלא לכל מידע שפורסם באינטרנט צריך להקשיב, ובמיוחד בתחומים כאלו, שמשתנים כל הזמן, צריך לדעת למי להקשיב, וזה ממש לא פשוט! אפשר לומר שקורסים, ושיעורי הדרכה הם כאן כדי בעיקר לקצר תהליכים , וגם כמובן כדי לחסוך לכם טעויות ובעיות שסביר להניח שתיכנסו אליהן ללא זה.

אז מה אלו בעצם

הסשנים שאתה מציע ?

קודם כל עלייך לדעת שהסשנים שאני עושה הם דרך סקייפ ותוכנות השתלטות מרחוק, ולא מועברים בצורה פיזית (למעט מקרים חריגים).

בסשנים שנעשה ביחד נוכל לעבור על כל נושא עליו תרצו ללמוד. אם כי אמליץ להכין רשימת נושאים מראש ואף לשלוח לי אותה כדי שגם אני אבוא מוכן.

אמליץ מאוד ליצור איתי קשר דרך האתר, ולשתף אותי בסיפור שלך כדי שאוכל לכוון ולבנות לך תכנית מתאימה !

קיימת אופציה להקליט את הסשן, אבל יש לבקש מראש!

? כיצד עוברות ההדרכות

דרך השתלטות מרחוק ובעזרת תוכנת הסקייפ (וידיאו + אודיו), ודרך תוכנת ה Anydesk להשתלטות מרחוק. לחץ על שמות התוכנה כדי להוריד אותם!

? האם עלי להכין משהו לקראת השיעור

כן! רצוי שכבר עכשיו תורידו למחשב את תוכנת הסקייפ (Skype). לאחר מכן יש לשלוח לי את כתובת המייל איתה נרשמתם למערכת כדי שאוכל למצוא אתכם בקלות. כמו כן, אמליץ מאוד להוריד AnyDesk (תוכנה חינמית ושפוטה לשימוש) כדי שאוכל בעצם להשתלט מרחוק על המחשב שלך וכדי שנוכל לעבוד ביחד מהסביבת עבודה שלך.

? האם ניתן לשמור על קשר לאחר הסשן

כמובן! כל תלמיד ותלמיד יקבל את  פרטי הוואטצאפ, ואת הלינק לפרופיל הפייסבוק הפרטי שלי לשמירה על קשר. אשמח לסייע במקרה והיו נושאים לא ברורים בסשן, או במקרה ועלו שאלות לאחר מכן. כמו כן, אשמח לתת טיפים ולתת עזרה בבעיות השונות שאולי יצוצו לאחר מכן. כבר בסשן אתם תראו שאני עושה זאת מאהבה רבה, ושאני שמח לחזור ולהסביר נושאים שלא היו ברורים. חשוב רק לציין שקיימת הגבלה, ולצערי לא אוכל להציע מענה טלפוני או שיחות סקייפ נוספות (למעט מקרים חריגים)

? האם ניתן לקבל הנחה במקרה ואני צריך יותר מסשן אחד

כן! אני נותן הנחות למקרה וסשן אחד לא מספיק, ויש לעבור על יותר נושאים. אציע להסתכל למטה בדף שם קיימות אופציות לרכישה של 3 ו-5 סשנים במכה בהנחות של 20 ו-30 אחוז (בהתאמה) – אם כי אמליץ קודם כל ליצור איתי קשר דרך האתר כדי שאבנה לכם תכנית מתאימה.

!אני ממש רוצה לקחת את העסק קדימה אבל אין לי להשקיע

חשוב לי שתדע שזה בסדר גמור! ובדיוק עבור המצב הזה ריכזתי המון חומרים חינמים שכבר עכשיו מחכים לך באתר! אציע להיכנס קודם כל לעבוד “חומי לימוד חינמים” שם קיימת הרצאה שלמה של שעה וחצי שהעלתי ובה אני מסביר את כל הנושא הזה שנקרא דרופשיפינג באיביי. לאחר הצפייה בהרצאה אמליץ לחזור לעמוד “חומרי לימוד חינמים” ולקרוא את ספרוני ההדרכה, וכמובן לצפות בסרטוני ההדרכה הקצרים שהעלתי.

תשלום עבור שיעורים פרטיים

סשן אחד של שלוש שעות

סשן אחד על אחד איתי דרך הסקייפ בו נעבור על כל שאלותייך. רצוי להכין רשימת נושאים טרם נתחיל.  קיימת אופציה להקליט את הסשן.

מה כלול ולמי זה מתאים?

בסשן של שלוש שעות אפשר להספיק הרבה מאוד דברים, אך כמובן שאם מצבך כרגע הוא התחלתי לגמרי, וברצונך ללמוד מהבסיס ועד לשלב בו תוכל לעבור בצורה עצמאית וללא עזרה, המלצתי תהיה לקחת לפחות שלושה סשנים דרך האופציה ליד, או ליצור איתי קשר כדי שנמצא תכנית מתאימה.

לעומת זאת אם כל מה שחסר לך זה חיזוק, והינך כבר בעל ידע בתחום וכל מה שצריך זה לעבור על נושאים ספציפים כמו חקר שוק, מציאת מוצרים והכרת ספקים נוספים. אז סביר להניח שסשן אחד יספיק לנו.

במקרה ואינכם בטוחים אם זה יספיק לנו  אבקש להשאיר הודעה מפה כדי שאוכל לחזור אליכם במהרה!

$175

(מחיר רגיל)

שלושה סשנים

חבילת ה-3 סשנים מתאימה לסוחרים אשר כבר התנסו עם איביי בעבר, וצברו לא יותר מידע בסיסי בלבד.

מה כלול ולמי זה מתאים?

ב-3 סשנים  אפשר להספיק המון דברים. ובדר”כ אמליץ זאת רק במקרה ואכן חסר לך ידע רב בתחום.  לצורך הדוגמה שלושה סשנים יכולים להתאים לאנשים שכל רמת הידע שלהם מתרכזת סביב הבסיס (עבודה מול מוניטור, התנהלות בסיסית באיביי כנגד קייסים/מחלוקות, והעלאת מוצרים ללא שיטה מסודרת) ובעצם חסרים להם המון כלים ודרכים להרים את העסק שלהם למעלה.

במקרה ואינכם בטוחים אם זה יספיק לנו  אבקש להשאיר הודעה מפה כדי שאוכל לחזור אליכם במהרה!

  $420

(20% הנחה)

 חמישה סשנים פרטיים

חבילת ה-5 סשנים מתאימה לסוחרים שבאים ללא ידע קודם או התנסות עם פלטפורמת המכירות של איביי במודל הדרופשיפינג

מה כלול ולמי זה מתאים?

על חבילת ה-5 סשנים אמליץ רק לאנשים שבאים ללא פרקטיקה וידע רב בתחום, בסשנים הללו אחשוף אתכם לכל מה שתצטרכו לדעת כדי להפוך לסוחרי איביי משופשפים ומצליחים. חבילת החמש סשנים שוות ערך לקורס שלם, ובעצם תכלול 15 שעות לימוד אחד על אחד שבהם אלמד אתכם הכל מהכל. אמליץ מאוד ליצור איתי קשר טרם הרכישה כדי שאוכל לבנות לכם תכנית מסודרת.

  $610

(30% הנחה)

קצת עלי

היי! קוראים לי דניאל גרינבום ואני התחלתי לסחור באיביי כבר בשנת 2012, ובעצם לפני כמעט 7 שנים.  אני התחלתי ללמוד על הפלטפורמה המדהימה הזאת כבר שהייתי בן 15, ומאז צברתי ניסיון רב בעזרתו בניתי למעלמה מחמישה חנויות איביי מצליחות, בנוסף למספר קורסים אינטרנטים ופרונטלים בהם אני היום מלמד אנשים נוספים להגיע להצלחה בזירת המכירות המטורפת הזאת, ובעצם גם לאפיק הכנסה נוסף ואינטרנטי לחלוטין! כדי ללמוד עוד קצת עלי ועל איך התחלתי אני מזמין אתכם ללחוץ על הכפתור הבא ולקרוא את הסיפור האישי שלי.

תלמידים מספרים

“אני כל כך שמח שפגשתי את דניאל, ושפניתי אליו לאחר שראיתי את כל הטיפים והסרטונים שלו בפייסבוק. הייתי על סף ייאוש, והייתי מאוד קרוב לוותר, אבל קבעתי עם דניאל פגישה, שאחר כך הובילה לפגישה נוספת ודניאל בנה לי תכנית עבודה מסודרת. היום קצת פחות מחודשיים אחרי אני כבר רואה תוצאות בחנות, וסוף סוף מתחיל להרוויח!”

“לא ארבה במילים אבל כן אגיד שדניאל שינה לי לגמרי את התפיסה לגבי העסק הזה, והיום אני סוף סוף עובדת נכון, הדבר היחידי שאני מצטערת עליו זה שלא לקחתי את השיעור איתו כשרק התחלתי.”

“דניאל פשוט אלוף, בשיעור העלנו סה”כ ארבעה מוצרים אשר מהם כבר נמכרו שלושה ואנחנו אפילו לא שבוע אחרי פשוט מטורף. מעולם לא הרגשתי ביטחון כזה לגבי העסק לפני כן, וכמו שדניאל אמר אני בטוח שאני במרחק של חודשים בודדים מלהגיע לייעדים שהצבתי לעצמי.”

אז למה אתם מחכים?

השאירו הודעה באתר עם הפרטים שלכם ואצור איתכם קשר לשיחת ייעוץ חינמית!