מיני קורס חינם לעבודה
עם הספקים הסינים

איך לעבוד עם הסינים בצורה נכונה ומקצועית

לימדו אתכם לפחד

מהעבודה עם

? הספקים הסינים

!אם כך אמליץ בחום לקרוא עד הסוף

זה לא מפתיע אותי, ולצערי מהיום הראשון שלי בתחום הייתי שומע את כל הפחדים וההטפות של האנשים לגבי צורת המסחר הזאת. “תעבדו עם ספקים אמריקאים”, “מה יש לך לחפש בסין?” “אם החשבון איביי שלך יקר לך, אל תעבוד עם סין” ועוד כל כך הרבה אימרות שטוטיות אחרות… אבל חשוב שתבינו דבר אחד מאוד חשוב, אותם אנשים שאומרים לכם את זה בדר”כ יאמרו זאת בגלל שהם עצמם כנראה לא יודעים לעבוד עם אותם ספקים סינים, או שהם כן ניסו לעבוד איתם לתקופה קצרה אבל בגלל חוסר ידע ועבודה לא נכונה גם נכוו, קיבלו טראומה, וקיבלו על עצמם משימה להרחיק סוחרים נוספים. בנוסף לכך חשוב לציין שאין דבר כזה ספק שאצלו הכל מושלם, וגם עם אמאזון, וולמארט, וכל ספק אמריקאי אחר אפשר לטעות. בסופו של דבר זה באמת תלוי בכם.. אני לצורך הדוגמה התחלתי את הדרופשיפינג באיביי עם עבודה באליאקספרס, ובגלל שלמדתי לעבוד נכון החשבון שלי רק הרוויח מזה.

למה לי לעבוד עם הסינים ?

בואו נתחיל עם למה לא? אם אתם כרגע מפחדים מלהיכנס לעולם הזה אז אני לגמרי מבין את זה. אבל חשוב שתדעו שבמיוחד בשביל הנושא הזה ריכזתי עבורכם פתרון מושלם אשר עליו ארחיב בהמשך העמוד. חשוב מאוד שתדעו שהעבודה עם הסינים יכולה להיות סופר רווחית. הסינים יכולים להציע לנו שילוחים לכל העולם ולגמרי בחינם. הפלטפורמות הסיניות יציעו את המוצרים שלהם מלכתחילה במחירים זולים אשר יתקרבו מאוד בעצם למחירי יצרן אשר אותם אנשים מקבלים כשהם פונים למפעלי הענק בסין (כן, עד כדי כך זול) כשנעבוד עם הסינים נגלה שבהרבה מאוד מקרים אפשר לראות את אותם מוצרים שאנחנו רואים באמאזון, וולמארט וכל הספקים האמריקאים האחרים בחצי , ואפילו בשליש מחיר. והסיבה שזה קורה היא מאוד פשוטה. הרי הסחורות שאנחנו רואים באמאזון, והספקים האמריקאים האחרים לרוב ילקחו מלכתחילה מסין, ופשוט יצטרכו גם לעבור שילוח לארה”ב, בדיקות איכות, מיתוג מחדש, הוצאות שיווק ופרסום של המוכרים ועוד המון הוצאות שבסופו של דבר ייקרו את המחיר הסופי משמעותית! אז למה מההתחלה בעצם לא לקחת את המוצר מהמקור (סין), ללא כל המיתוג וההוצאות הנלוות שהיו למוכרי אמאזון, ולהנגיש את אותו מוצר רק במחיר הרבה יותר אטרקטיבי ?

!שריין את מקומך כל עוד הקורס מוצע בחינם

סילבוס המסלול

רקע לעבודה עם הסינים 

בפרק זה נלמד על הפוטנציאל השוכן בעבודה עם הספקים הסינים.


מערכות עבודה מומלצות התומכות בספקים הסינים

נלמד על מערכות העבודה השונות, נשווה בין כל המערכות, נלמד באילו מוניטורים וליסטרים כדאי להשתמש, ונלמד להכיר תוכנה מיוחדת נוספת אשר תעזור לנו למצוא מוצרים חמים למכירה באיביי.


ניפוץ מיתוסים הקשורים לעבודה עם הספקים הסינים

ננפץ את ששת המיתוסים הכי גדולים הקשורים לעבודה עם הספקים הסינים. נלמד מדוע אותן אימרות הן בעצם שקריות, ולמה אסור לנו להקשיב להן.


עבודה עם אליאקספרס

נעשה מעבר זריז על אתר אליאקספרס, נלמד איך לעבוד עם האתר, נלמד על אופציות התשלום השונות ועל עוד כלים ופונקציות שכדאי להכיר.


עבודה עם בנגוד

נעשה מעבר זריז על אתר בנגוד, נדבר על תכנית הדרופרים המיוחדת של האתר. נעבור ביחד על איך ניתן להרשם לאותה תכנית מיוחדת, ונלמד על המחסנים השונים שבנגוד מחזיקה בהם (ארה"ב, אנגליה וכו').


פרק הבונוסים

בפרק זה נענה על עוד שאלות חשובות, כמו איך ניתן לעקוב אחר חבילות, כיצד בעצם נמנע מפידבקים שליליים ומלקוחות מאוכזבים. נלמד איך ניתן לחסוך כסף על העסקאות שנעשה באליאקספרס (בנוסף להטבה מיוחדת שתעזור לנו לחסוך אפילו יותר!)


המשך עבודה עם הסינים

נלמד על דרכים נוספות שניתן להעזר בהן כדי להמשיך וללמוד על העבודה עם הסינים.

קורס מתחילים אשר נכון לעכשיו הקורס כולל למעלה מ-25 סרטוני הדרכה אשר מחולקים ל-8 פרקים, ואשר יחשפו אתכם לעולם הזה שנקרא דרופשיפינג מספקים סינים.

קורס מדהים! דניאל מסביר את כל הנושא בצורה פשוט נעימה ופשוטה. חייבת לומר שהיו לי המון פחדים מעבודה עם אליאקספרס ועם הסינים באופן כללי, אבל פרק 3 פשוט ניפץ אותם לגמרי. לא יכולה לחכות ולהתחיל להעלות מוצרים מאליאקספרס! תודה תודה תודה!!!

? יש לך שאלות